Новости

08.06.2009
Проведено исследование препарата Дигестин сироп на базе дневного гастроентерологического стационара
Подробнее...

12.07.2007
Была проведена презентация препарата Дигестин сироп в г. Кременчуг
Подробнее...

25.06.2007
Была проведена презентация препарата Дигестин сироп в г. Сумы
Подробнее...

15.12.2006

Была успешно завершена перерегистрация препарата Дигестин сироп в Украине и получено регистрационное свидетельство № UA/5564/01/01
Подробнее...

farkovit

prostalin

tribudat

ИНФОРМАЦИОННОЕ ПИСЬМО

МИНИСТЕРСТВА ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ УКРАИНЫ

Использование препарата "Дигестин" в лечении хронической патологии органов пищеварения у детей.

Выпуск 3 по проблеме "Педиатрия"
Основание: Решение ПК "Педиатрия", Протокол 4 №21.11 от 2003 г. №24-2004
Организации - разработчики: Киевская медицинская академия последипломного образования им. П.Л. Шупика
Авторы: Казак С.С., Прокопенко И.Г.
Опубликовано в научно-практическом журнале "Педиатрия, акушерство и гинекология" № 6, 2003 г.

Суть впровадження:

використання препарату "Дигестин" в лікуванні хронічної патології органів травлення у дітей.

Пропонується для впровадження в практику роботи лікарів -педіатрів загального профілю, дитячих гастроентерологів, дитячих гастроентерологічних відділень, поліклінічних відділень та дитячих лікувально-профілактичних закладів всіх рівнів використання препарату "Дигестин" в лікуванні хронічної патології органів травлення у дітей.

Серед захворювань дитячого віку одне з провідних місць займає патологія органів травлення. Особливістю уражень травної системи у дітей є раннє залучення до патологічного процесу різних органів шлунково-кишкового тракту. Досить частим супутнім станом при захворюваннях інтестинальної системи є синдром мальдигестії та мальабсорбції. Для корекції проявів порушення зовнішньо-секреторної функції підшлункової залози в комплексну терапію поєднаних захворювань травної системи у дітей доцільно включати поліферментні препарати.

Препарат "Дигестин" випускається у вигляді сиропу, що містить в 1-ій чайній ложці папаїну - 80 мг, пепсину - 40 мг і мультіензимний комплексу санзим 2000 - 10 мг. Цей засіб являє собою комбіновану форму специфічних травних ферментів, які сприяють розщепленню білків, жирів, вуглеводів та рослинних волокон. Препарат не містить алкоголю, що забезпечує довготривале збереження його ензимної активності.

"Дигестин" може застосовуватись „по вимозі" при хибах харчування.

Окрім того він рекомендований при функціональних порушеннях, що зумовлені недостатньою кількістю або дисбалансом гідролізуючих ферментів, неадекватністю секреторних травних функцій при зниженій шлунковій секреції чи ахілії. "Дигестин" має також стимулюючу дію на секреторно-евакуаторну функцію органів травлення, мобілізуючи власні можливості інтестинальної системи. До складу препарату входять не тільки «готові» замісні ферменти, але і компоненти, що стимулюють функцію підшлункової залози, тому зменшується імовірність виникнення звикання і синдрому "скасування" при використанні в лікуванні препарату „Дигестин".

Методика лікування.

При транзиторному зниженні зовнішньо секреторної функції підшлункової залози, в залежності від клінічних проявів захворювання, особливостей диспептичного синдрому, характеру випорожнень, результатів копрологічного дослідження, доза препарату підбирається індивідуально, середня регламентована складає - 1 чайна ложка дітям до 12 років, 1 столова ложка - дітям після 12 років три рази на добу під час їди курсом до 14 днів.
Терапія препаратом "Дигестин" добре поєднується з іншими методами лікування.

Ефективність лікування.

Препарат "Дигестин" є ефективним альтернативним засобом останньої генерації, в комплексному лікуванні дітей з поєднаною хронічною патологією органів травлення на тлі зниженого кислотоутворення шлунку. Залучення ензимного препарату „Дигестин" в комплексну терапію хронічної патології травної системи у дітей призводить до усунення явищ стеатореї - ефективність 54,2%, креатореї - ефективність 100%, амілореї - ефективність 54,2 %, сприяє більш швидкому регресу клінічних проявів захворювань та поліпшує нутритивний статус хворих (приріст ваги становить на 30,2% більш, ніж в контрольній групі).

Препарат має приємний смак та добре переноситься хворими. Побічних та небажаних ефектів впродовж лікування не зафіксовано.

За додатковою інформацією з даної проблеми слід звертатися до авторів листа.

bigmir)net TOP 100